אשה בהריון על קדילק

אשה במעגלי החיים

overball אדום
overball אדום

גוף האישה עובר תהליכים לא פשוטים במעגל החיים, החל מהפיכתה של הנערה לאישה, הריון ולידה, גיל המעבר והגיל השלישי.

אנחנו בדורית סטודיוס בראש העין, ממליצות על פעילות גופנית לנערות באמצעות מכשירי הפילאטיס המאפשרים לנערה להתאמן בקבוצות קטנות, תוך שימת לב לתהליכים אותם היא עוברת.

נערות

הריון ולידה

מחקרים הוכיחו שפעילות גופנית לפני ובמהלך ההיריון, הקלה על מהלך ההיריון ועל תהליך הלידה. נשים שחיזקו את שרירי הליבה לפני ההיריון סבלו פחות מכאבי גב ובעיות ברצפת האגן במשך ההריון ולאחר הלידה.

אנחנו בדורית סטודיוס בראש העין בונות את חוסנה של האישה טרום הריון, אולם גם אם האשה לא התאמנה לפני כניסתה להריון, פילאטיס מכשירים הינה הפעילות הגופנית היחידה שניתן ורצוי להתחיל בה בכל שלב בהריון.
אצלנו בדורית סטודיוס אנו פועלות לחיזוק ושיקום רצפת האגן מדי שיעור, הן לנשים שעברו לידה וצריכות שיקום של רצפת האגן, והן לכלל המתאמנות והמתאמנים.

גיל המעבר מביא איתו שינויים פיזיולוגיים ונפשיים גדולים. פעילות גופנית באמצעות מיכשור הפילאטיס והעבודה כנגד התנגדות מקלה על התסמינים ומשפרת משמעותית את ערכי צפיפות העצם וגם את מצב הרוח הכללי!

גיל המעבר

במתחם שלנו בראש העין יש למעלה מ-60 שעות שבועיות! השיעורים מותאמים למתאמנים – בין אם זה אימון ניסיון, אימון שיקומי קבוצתי, או אימון מתקדם.

באימונים שלנו אנחנו משלבים תרגילי חיזוק, הרפיה ותרגול פונקציונאלי. מאחר ואנו מאמנים בקבוצות קטנות, היחס לכל מתאמן הינו אישי.

המאמנים שלנו עברו הכשרות שיקומיות מקיפות, וכמו כן אנו דואגים בסטודיו לסדנאות, על מנת לשמור את האיכות והחדשנות בסטודיוס.