אנשים הגיל השלישי עם כדורים

הגיל השלישי

משקולת תכלת
משקוליות תכולות
משקולת תכלת

סרקופניה הוא מושג המתאר מצב של אובדן הדרגתי של שרירי שלד שמגיע עם ההזדקנות ובא לידי ביטוי באיבוד מסת שריר יחד עם הפסד של כוח שריר. כולנו מאבדים מסת שריר וכוח שריר עם השנים, אבל למרות זאת אנחנו ממשיכים לתפקד היטב. אבל! ירידה חדה במסת השרירים ובכוחם הנובעת מירידה במשקל, היא תהליך הרסני ומתקדם כך שבני הגיל השלישי סובלים מחולשה, עייפות, ירידה ביכולת ההליכה, חוסר שיווי משקל ופגיעה ממשית בתפקוד ובאיכות חייהם.
לזקנים שסובלים מדלדול שרירים קשה ללכת והליכתם לא יציבה. כתוצאה מכך הם מרבים למעוד וליפול ולסבול מכל מה שמתלווה לנפילות: שברים בעצמות וחבלות ברקמות הרכות. הם גם עלולים לסבול מירידה תפקודית ומתקשים לטפל בעצמם ובמשק הבית.

וכאן נכנסת לתמונה הפעילות הגופנית לגיל השלישי באמצעות פילאטיס מכשירים ואביזרים נוספים.

למכשירי הפילאטיס קפיצים בעלי ההתנגדויות שונות ובמנחים שונים של הגוף. כמו כן אנו משתמשים באביזרים נוספים כגון משקוליות, משקולות, כדורים קטנים וגדולים, גומיות ועוד, העוזרים באוכלוסיה המבוגרת (ובכלל) בעבודה על מסת שריר, שיווי משקל והתחדשות העצמות, גמישות ותנועת המפרקים. אימונים אלה נועדו לשפר את איכות חייהם ותפקודם של האנשים המבוגרים המתאמנים אצלנו בסטודיו.

פילאטיס מכשירים הוא אחד מסוגי האימון המומלצים ביותר לגיל השלישי!

פילאטיס בגיל השלישי

במתחם שלנו בראש העין יש למעלה מ-60 שעות שבועיות! השיעורים מותאמים למתאמנים – בין אם זה אימון ניסיון, אימון שיקומי קבוצתי, או אימון מתקדם.

באימונים שלנו אנחנו משלבים תרגילי חיזוק, הרפיה ותרגול פונקציונאלי. מאחר ואנו מאמנים בקבוצות קטנות, היחס לכל מתאמן הינו אישי.

המאמנים שלנו עברו הכשרות שיקומיות מקיפות, וכמו כן אנו דואגים בסטודיו לסדנאות, על מנת לשמור את האיכות והחדשנות בסטודיוס.